-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009033-a
Вид закупівлі - процедура закупівлі. З урахуванням положень постанови КМУ від 12.10. 2022 № 1178.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
175 842.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
50
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
83c0d33f72e3405a952f20c50ab255fa
Внутрішній номер закупівлі:
30242301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009033-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгенія Халіна 380577252660 khalinaea8030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
175 842.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:45 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:45 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:45 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 842.00 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)