-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008969-a
Завершена
1 090.00
UAH без ПДВ
Номер:
b4d0c738760740af889727faea47d399
Внутрішній номер закупівлі:
30242238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008969-a
Замовник:
КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391916
-
Адреса:
47801, Україна, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. Лисенка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкільняк Надія Миколаївна +380672889495 shkilnyaknadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Здійснюється закупівля програмного забезпечення, засобів зв’язку, пристроїв та засобів мережевої безпеки та інших засобів захисту технічної та інформаційної інфраструктури Апаратом Ради національної безпеки і оборони України для забезпечення функціонування та розвитку Головного ситуаційного центру України у разі, коли інформація, що повинна бути оприлюднена в оголошенні про проведення відкритих торгів та/або в тендерній документації, є інформацією з обмеженим доступом або коли її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці
Обґрунтування умови застосування:
Здійснюється закупівля програмного забезпечення, засобів зв’язку, пристроїв та засобів мережевої безпеки та інших засобів захисту технічної та інформаційної інфраструктури Апаратом Ради національної безпеки і оборони України для забезпечення функціонування та розвитку Головного ситуаційного центру України у разі, коли інформація, що повинна бути оприлюднена в оголошенні про проведення відкритих торгів та/або в тендерній документації, є інформацією з обмеженим доступом або коли її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці
Очікувана вартість:
1 090.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
USB Wibrand Cougar 8 Gb
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
USB Wibrand Grizzly 8 Gb_black
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гурик Юрій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3061818392
-
Контактна особа:
Гурик Юрій Володимирович 0972665022
-
Адреса:
47801, Україна, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул. Шептицького, 3
Ціна пропозиції
1 090.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea113bebfe7144dd8fe3fdbef0c6d053
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008969-a-a1
Постачальник:
ФОП Гурик Юрій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3061818392
-
Адреса:
47801, Україна, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул. Шептицького, 3
Номер договору:
491
Сума договору:
1 090.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний