• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Елементи примусового зниження швидкості

Завершена

2 499 192.00 UAH з ПДВ
Номер: acec73545d0145a49cb9dd39a1869249
Внутрішній номер закупівлі: 30242149
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008874-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ"
Контактна особа: Вікторія Денисенко 380443741120 vdzkds@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 499 192.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Елемент примусового зниження швидкості (основний елемент) типу ІІ з засобами кріплення
Код ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові вироби
Кількість 1600 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Елемент примусового зниження швидкості (кінцевий, боковий елемент) типу ІІ з засобами кріплення
Код ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові вироби
Кількість 250 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ГУМОВОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ»
Ціна пропозиції 2 499 192.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:38
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 7c5a66e466aa4957822a7ddf766981d8
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-008874-a-a1
Постачальник: ТОВ «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ГУМОВОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ»
Номер договору: 229/26
Сума договору: 2 499 192.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 082 660.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Елемент примусового зниження швидкості (основний елемент) типу ІІ з засобами кріплення: 1 436.82000 UAH без ПДВ
Елемент примусового зниження швидкості (кінцевий, боковий елемент) типу ІІ з засобами кріплення: 801.12000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf