-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги кейтерингового обслуговування під час одноденного заходу
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008819-a
Завершена
25 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
41969cd43f5c44008af22622d8cf00de
Внутрішній номер закупівлі:
30242102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008819-a
Замовник:
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43622201
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Єрусалимка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Латюк Валентина Олександрівна +380969636002 vtprostir.vn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-17-012179-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях2 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги кейтерингового обслуговування під час одноденного заходу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Столярова Вікторія Олексіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2920000165
-
Контактна особа:
Столярова Вікторія Олексіївна 0972991107
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Ващука Миколи, буд. 1а, кв. 16
Ціна пропозиції
25 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c77b780a9dba4ecea7e2919fb3dafb0a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008819-a-a1
Постачальник:
ФОП Столярова Вікторія Олексіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2920000165
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Ващука Миколи, буд. 1а, кв. 16
Номер договору:
25/О/26
Сума договору:
25 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний