• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цемент CEM III/A 42.5(N) (M 500)

424 ВО

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

628 066.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
50
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8fdb1c0ab8df4468a243492f56321cf9
Внутрішній номер закупівлі: 30242076
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008809-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 380503847607 T.Peredreeva@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 628 066.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:36 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴628 066.67 Цемент CEM III/A 42.5(N) (M 500)