-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008774-a
Завершена
9 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
61d09e99d0e943b59c04fb4bcf5a55d6
Внутрішній номер закупівлі:
30242047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008774-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032422
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Рибалко +380967199824 yana.rybalko@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до службової записки начальника Управління документального
забезпечення, розгляду публічної інформації та звернень громадян від 19.05.2026.№ 11-
14/152-26, та у зв’язку з тим, що відкриті торги UA-2026-08-11-006460-a не відбулися (відсутні
пропозиції учасників), існує потреба здійснити закупівлю конвертів у ТОВ «Укрбланковидав»,
що надало найменшу цінову пропозицію вартості товару.
Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
«ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників,
передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму
воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»,
придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких
становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких
становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5
млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без
застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі
відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих
торгах у строк, установлений замовником.
Керуючись підпунктом 6 пункту 13 Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 наявні
підстави для здійснення закупівлі конвертів без використання електронної системи закупівель,
шляхом укладання договору з ТОВ «Укрбланковидав».
Очікувана вартість:
9 450.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конверт DL
Кількість
8000 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Конверт С4
Кількість
250 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Конверт С5
Кількість
1500 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРБЛАНКОВИДАВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36002620
-
Контактна особа:
+380442908507
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА будинок 8
Ціна пропозиції
9 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bbd6269a1fa48d7a527e9604db6daba
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008774-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРБЛАНКОВИДАВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36002620
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА будинок 8
Номер договору:
108
Сума договору:
9 450.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 875.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:30
Статус:
Підписаний