-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів (34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008729-a
Завершена
97 468.00
UAH без ПДВ
Номер:
77c95d0b08314469b0c3468d96885c27
Внутрішній номер закупівлі:
30241986
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008729-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ЯРОШ Анастасія Володимирівна 380686782898 AYarosh@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги (UA-2026-08-12-002820-a 20 серпня 2026 року) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
97 468.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Колодки передні 410A1A020P
Кількість
2 комплект
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Колодки задні, 440A1A000P
Кількість
2 комплект
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Стійки стабілізатора праві, 54618A010P 54618A000P
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Накінечники рульові , правий, 48647A000P 48527A000P
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Амортизатор задній, 56200A040P
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Амортизатор передній, AG19367 AG19166
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Амортизатор задній, AG2116MT
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Опорний підшипник, D600243
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Пильник амортизатора, PR 2314-0651
Кількість
2 комплект
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Відбійник амортизатора, 45TY0220
Кількість
2 комплект
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Стійка стабілізатора передня, T-534
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Стійка стабілізатора задня, T-536 T-537
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Рульова тяга, S6081139
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Рульовий наконечник, S6081121
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Кульова опора, S6081533
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Підшипник маточини передній, EBK2073
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Маточина задня, KLTTY100
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Привід правий, 40SKV266
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Привід лівий, NPW-TY-060
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Сайлентблок переднього ричага передній, TO-BS028
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Сайлентблок переднього ричага задній, TO-BS013
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Сальник КПП правий 9031135065
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Сальник КПП лівий, 9031135064
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Тяга задня права, MRB12146
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Тяга задня ліва, MRB12145
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Підрульовий шлейф, EASTY020
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Втулка педалі зчеплення, 9038613015
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 01.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Юзефович Олександр Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2960707398
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, Житомир
Ціна пропозиції
97 468.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:34
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
5634f23ee2fe41abbeb846b18be346f7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008729-a-a1
Постачальник:
ФОП Юзефович Олександр Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2960707398
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, Житомир
Номер договору:
475-26
Сума договору:
97 468.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний