-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з поточного ремонту електромереж зі встановленням генеруючого обладнання в ліцеї "ГАРАНТ.ОСВІТА" Дарницького району м. Києва, вулиця Драгоманова, 10-В (заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 код 45310000-3 «Електромонтажні роботи»)».
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008710-a
Завершена
626 322.20
UAH без ПДВ
Номер:
29f30c54cc23438faf982fbc3abc736b
Внутрішній номер закупівлі:
30241969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008710-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
626 322.20 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з поточного ремонту електромереж зі встановленням генеруючого обладнання в ліцеї "ГАРАНТ.ОСВІТА" Дарницького району м. Києва, вулиця Драгоманова, 10-В (заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 код 45310000-3 «Електромонтажні роботи»)».
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТСК-БУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45881759
-
Контактна особа:
Котомкін В'ячеслав Олександрович 380953403517 kemu2015@ukr.net
-
Адреса:
02141, Україна, м. Київ, вул. Руденко Лариси, буд. 6-А
Ціна пропозиції
626 322.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
94b718796ebe41339b87314ebb5796ff
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008710-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТСК-БУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45881759
-
Адреса:
02141, Україна, м. Київ, вул. Руденко Лариси, буд. 6-А
Номер договору:
803
Сума договору:
626 322.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний