-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блюдо для подачі з полікарбонату (5 секцій)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008618-a
Завершена
140 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
20dc6bc53aac47e9877d9f0146b8f927
Внутрішній номер закупівлі:
30241881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008618-a
Замовник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дронова Оксана Михайлівна 380457121402 dronova.1969@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
блюдо для подачі з полікарбонату (5 секцій)
Кількість
400 штука
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
08600, Україна, Київська область, Васильків, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 15/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Підприємство «Роман» Міжнародної ліги українських інвалідів-інтелектуалів «Софія»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30636739
-
Контактна особа:
Жук Роман 380677834771 0677834771@ukr.net
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, вул. Академіка Туполева, 18E
Ціна пропозиції
140 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
808a268722c74acf93870dbf9bcdf266
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008618-a-a1
Постачальник:
Підприємство «Роман» Міжнародної ліги українських інвалідів-інтелектуалів «Софія»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30636739
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, вул. Академіка Туполева, 18E
Номер договору:
147
Сума договору:
140 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
блюдо для подачі з полікарбонату (5 секцій): 350.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний