• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Кaпiтaльний рeмoнт житлoвoгo будинку за aдрeсoю: просп. O. Пoля, буд. 59, м. Днiпрo (здiйснeння зaхoдiв з усунeння aвaрiй в житлoвoму будинку пiсля рaкeтнoї aтaки)»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 00:00)

43 315 049.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
21
год
14
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 105ca22d8bf242619bb47fa644ca31c0
Внутрішній номер закупівлі: 30241641
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008367-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 43 315 049.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:23 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:23 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:23 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴43 315 049.00 «Кaпiтaльний рeмoнт житлoвoгo будинку за aдрeсoю: просп. O. Пoля, буд. 59, м. Днiпрo (здiйснeння зaхoдiв з усунeння aвaрiй в житлoвoму будинку пiсля рaкeтнoї aтaки)»