-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 11 Ново-Стужицьке ПНДВ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008281-a
Завершена
146 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
ae1b2babf6c44ac389b6c8c6ffe0df75
Внутрішній номер закупівлі:
30241574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008281-a
Замовник:
Ужанський національний природний парк
×
-
Код ЄДРПОУ:
30104729
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. РИБАРСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-17-006298-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
146 750.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛОТ № 11 Ново-Стужицьке ПНДВ - квартал 23 виділ 3.3
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків
Кількість
327 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЛОТ № 11 Ново-Стужицьке ПНДВ - квартал 23 виділ 3.3
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків, розкряжування на сортименти ділової та дров’яної лісопродукції, трелювання деревини
Кількість
100 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШОЛЯК ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2923000950
-
Адреса:
89010, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н село Стужиця вул.Без назви будинок 142 квартира 5
Ціна пропозиції
146 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dbfdd562bc634510ab41e30c38d307ab
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008281-a-a1
Постачальник:
ШОЛЯК ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2923000950
-
Адреса:
89010, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н село Стужиця вул.Без назви будинок 142 квартира 5
Номер договору:
28
Сума договору:
146 750.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ЛОТ № 11 Ново-Стужицьке ПНДВ - квартал 23 виділ 3.3
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків: 250.00000 UAH без ПДВ
ЛОТ № 11 Ново-Стужицьке ПНДВ - квартал 23 виділ 3.3 Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків, розкряжування на сортименти ділової та дров’яної лісопродукції, трелювання деревини: 650.00000 UAH без ПДВ
ЛОТ № 11 Ново-Стужицьке ПНДВ - квартал 23 виділ 3.3 Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків, розкряжування на сортименти ділової та дров’яної лісопродукції, трелювання деревини: 650.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:12
Статус:
Підписаний