• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дрова паливні твердих порід

Завершена

54 080.00 UAH без ПДВ
Номер: ad311eeef637493fae59af70bde6de86
Внутрішній номер закупівлі: 30241459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008185-a   
Замовник: Вишевицька спеціальна школа Житомирської обласної ради
Контактна особа: Єсипенко Тетяна Іванівна +380978554480 internat29@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 54 080.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні тверда порода (дуб)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 10.8 метр кубічний
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання 12214, Україна, Житомирська область, с.Вишевичі, вул.Миру,29 На карті
Дрова паливні тверда порода (граб)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 10 метр кубічний
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання 12214, Україна, Житомирська область, с.Вишевичі, вул.Миру,29 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шатилович Олег Леонідович
Ціна пропозиції 54 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 604015fa8c9f41338bded13d24b837a2
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-008185-a-a1
Постачальник: ФОП Шатилович Олег Леонідович
Номер договору: 81
Сума договору: 54 080.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Дрова паливні тверда порода (дуб): 2 600.00000 UAH без ПДВ
Дрова паливні тверда порода (граб): 2 600.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_81.pdf
p7s
sign.p7s