• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради

Завершена

2 471 902.00 UAH з ПДВ
Номер: 85b8567d587f4bb59861089b7ef46246
Внутрішній номер закупівлі: 30241357
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008089-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради
Контактна особа: Дутчак Галина Федорівна +380686295539 tenosver@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 471 902.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Верховинський ліцей
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 47908 послуга
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 78701, Україна, Івано-Франківська область, смт.Верховина, вул.І.Франка,7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Іванюк С.Ю.
Ціна пропозиції 2 471 902.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7748697279904fee8684446f4d4582a1
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-008089-a-a1
Постачальник: ФОП Іванюк С.Ю.
Номер договору: 525
Сума договору: 2 471 902.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
обгрунтування
договір