• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області» (Додаткові роботи)

Завершена

3 435 218.62 UAH з ПДВ
Номер: 7fb4e6c06e4d4c9a835aec1fdf487d3c
Внутрішній номер закупівлі: 30241353
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008073-a   
Замовник: КУ Центр стаціонарного догляду та соціальних послуг "Новояричівської селищної ради"
Контактна особа: Лакіш Анастасія Степанівна +380976114661 budynok.lpv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості). Відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей у замовника після укладення договору про закупівлю може виникнути необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, у того самого виконавця робіт/надавача послуг. Така закупівля здійснюється протягом трьох років після укладення основного договору за умови, що загальна вартість додаткових робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю. Фактичні обставини та документальне підтвердження Між Комунальною установою «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів» та ТОВ «ЕКСПЕРТ СИСТЕМ» укладено Договір № 1-2025 від 22 січня 2025 року на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація). Ціна основного договору становить 6 990 000,00 грн з ПДВ. Під час виконання основного договору виникла необхідність у виконанні додаткових робіт, які не були враховані первинною проектно-кошторисною документацією, але є необхідними для належного завершення робіт на цьому ж об’єкті. Підрядник повідомив Замовника про таку необхідність, після чого питання було розглянуто робочою групою із залученням представників Замовника, Підрядника, технічного нагляду та проектної організації. За результатами розгляду встановлено, що додаткові роботи безпосередньо технологічно пов’язані з основними роботами та є складовою єдиного технологічного процесу. Їх виконання потребує координації з уже виконаними та запланованими роботами, дотримання технологічної послідовності, врахування прихованих робіт, забезпечення сумісності конструктивних та інженерних рішень, збереження цілісності вже виконаних робіт та гарантійних зобов’язань. Розподіл технологічно пов’язаних основних та додаткових робіт між різними виконавцями створює технічні ризики, зокрема ризик порушення послідовності виконання робіт, втручання у вже виконані конструкції та інженерні рішення, ускладнення визначення відповідальності за якість кінцевого результату та забезпечення гарантійних строків. З огляду на технологічну нерозривність робіт технічно доцільним є виконання додаткового комплексу робіт тим самим виконавцем — ТОВ «ЕКСПЕРТ СИСТЕМ», який виконує основні роботи та володіє інформацією про фактичний стан об’єкта і технологію раніше виконаних робіт. За результатами коригування проектно-кошторисної документації отримано позитивний Експертний звіт № 3154/26 від 27 серпня 2026 року щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області» (Додаткові роботи)». Експертний звіт виданий ТОВ «КИЇВСЬКА ЕКСПЕРТИЗА». Дотримання умов підпункту 8 пункту 13 Особливостей 1. Додаткові роботи закуповуються у того самого виконавця основних робіт — ТОВ «ЕКСПЕРТ СИСТЕМ». 2. Необхідність у додаткових роботах виникла після укладення основного Договору № 1-2025 від 22.01.2025, а самі роботи пов’язані з предметом цього договору та виконуються на тому самому об’єкті. 3. Закупівля здійснюється в межах трирічного строку після укладення основного договору. 4. Ціна основного договору становить 6 990 000,00 грн з ПДВ. 50 відсотків ціни основного договору становить 3 495 000,00 грн з ПДВ. Вартість додаткових робіт — 3 435 218,62 грн з ПДВ, що на 59 781,38 грн менше граничного розміру та не перевищує 50 відсотків ціни основного договору. 5. Необхідність та обсяг додаткових робіт підтверджені скоригованою проектно-кошторисною документацією та позитивним експертним звітом № 3154/26 від 27.08.2026. Висновок З огляду на викладене наявні підстави для здійснення закупівлі додаткових робіт по зазначеному об’єкту у ТОВ «ЕКСПЕРТ СИСТЕМ» без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей, оскільки необхідність у таких роботах виникла після укладення основного договору, вони пов’язані з предметом основного договору, мають об’єктивний технологічний зв’язок з основними роботами, закуповуються у того самого виконавця протягом трьох років, а їх загальна вартість не перевищує 50 відсотків ціни основного договору. Прийнято рішення здійснити закупівлю додаткових робіт у ТОВ «ЕКСПЕРТ СИСТЕМ» на суму 3 435 218,62 грн з ПДВ відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей та забезпечити внесення закупівлі до річного плану й оприлюднення передбачених законодавством інформації та документів в електронній системі закупівель.
Очікувана вартість: 3 435 218.62 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області» (Додаткові роботи)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 80465, Україна, Львівська область, смт Новий Яричів, вул. Незалежності 44а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІД­ПО­ВІД­АЛЬ­НІ­СТЮ «ЕКСПЕРТ СИСТЕМ»
Ціна пропозиції 3 435 218.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d114e4b7047440728d751059a1a25d98
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-008073-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІД­ПО­ВІД­АЛЬ­НІ­СТЮ «ЕКСПЕРТ СИСТЕМ»
Номер договору: 1/08-2026
Сума договору: 3 435 218.62 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 862 682.18 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області» (Додаткові роботи): 2 862 682.18000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Scan_20260828_181523_compressed.pdf
docx
Договірна ціна.docx
docx
Договір додатки_будинок (1).docx
docx
Додаток 4.docx