-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку А4
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008011-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
166 253.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
06
год
50
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cc3a150ecc9e4281b53308990489bf62
Внутрішній номер закупівлі:
30241332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008011-a
Замовник:
Військова частина А4668
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637195
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Артем Лещенко +380633810482 zakupki.prom.a4668@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30197630-1 Папір для друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
166 253.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:12 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:12 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:12 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 253.33 Папір для друку А4