• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Реконструкція напірних каналізаційних колекторів діам. 500 мм та 600 мм від КНС-1 до вул. Подільська, 174 в м. Хмельницький (код 45450000-6 - національного класифікатора України, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

2 364 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2c8260037cbc4e1a8d4a147eecddd617
Внутрішній номер закупівлі: 30241320
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008047-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал"
Контактна особа: Юлія Харченко +380671909942 tenderwaterkhmn@gmail.com http://www.water.km.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 364 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція напірних каналізаційних колекторів діам. 500 мм та 600 мм від КНС-1 до вул. Подільська, 174 в м. Хмельницький (код 45450000-6 - національного класифікатора України, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Інші завершальні будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 15.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНТЕХМОНТАЖ"
Ціна пропозиції 2 364 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 52ca200b48bc4cf9aed88db1b1fa03ab
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-008047-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНТЕХМОНТАЖ"
Номер договору: 701
Сума договору: 2 364 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 970 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:10
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №701 від 31.08.2026 року.pdf
pdf
Додатки до договору.pdf