-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі корпусу теоретичних занять та виробничих майстерень Державного професійно-технічного навчального закладу «Яготинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Київська, 6 м. Яготин, Бориспільського району, Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008041-a
Завершена
520 408.41
UAH без ПДВ
Номер:
491570f0819a4dd7baf251625de7fdf7
Внутрішній номер закупівлі:
30241303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008041-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Яготинський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536691
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, Яготин, вулиця Київська, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Овсяннікова Валентина Василівна +380972669923 yagotincpto@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
520 408.41 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях61 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покрівлі корпусу теоретичних занять та виробничих майстерень Державного професійно-технічного навчального закладу «Яготинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Київська, 6 м. Яготин, Бориспільського району, Київської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Каменев Руслан Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3451005837
-
Контактна особа:
Каменев Руслан Сергійович 0933402268
-
Адреса:
08645, Україна, Київська область, село Кодаки, вул. Шевченка, буд. 1/3
Ціна пропозиції
520 408.41 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d9adafd1cc354073852d5389cec81986
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008041-a-a1
Постачальник:
ФОП Каменев Руслан Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3451005837
-
Адреса:
08645, Україна, Київська область, село Кодаки, вул. Шевченка, буд. 1/3
Номер договору:
46
Сума договору:
520 408.41 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний