-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вантажний автомобіль, що був у використанні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008025-a
Завершена
150 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bbdb2ec70e3f49bcbb9f1f4c50e5c9e0
Внутрішній номер закупівлі:
30241300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008025-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44080090
-
Адреса:
47601, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище міського типу Козова, вул.Грушевського, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Чабан +380685860978 kristinachaban@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний автомобіль, що був у використанні
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
47601, Україна, Тернопільська область, селище Козова, вул.Грушевського, буд.32
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАРЕЧКО ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3455406840
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н селище міського типу Козова(з) вул.Грушевського будинок 42 квартира 2
Ціна пропозиції
150 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1da994dba9f44a18a755f4c83c8dcba9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008025-a-a1
Постачальник:
МАРЕЧКО ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3455406840
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н селище міського типу Козова(з) вул.Грушевського будинок 42 квартира 2
Номер договору:
844
Сума договору:
150 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 15:09
Статус:
Підписаний