-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги оренди та заміни брудопоглинаючих килимів: Львівська область, Чернівецька область, Волинська область, Рівненська область, Тернопільська область (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-06-18-3070437) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008016-a
Завершена
1 143 870.00
UAH з ПДВ
Номер:
bbede2a0b508462ba4fb57a60d3faef5
Внутрішній номер закупівлі:
30241282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008016-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мірошник Ольга Володимирівна 380955259978 olga.miroshnik@privatbank.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 143 870.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Львів та Львівська область: Килим брудопоглинаючий 115*175
Кількість
1225 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Львів та Львівська область: Килим брудопоглинаючий 85*150
Кількість
35 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Львів та Львівська область: Килим брудопоглинаючий 85*75
Кількість
35 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Чернівці та Чернівецька область: Килим брудопоглинаючий 85*75
Кількість
35 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Чернівці та Чернівецька область: Килим брудопоглинаючий 85*150
Кількість
315 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 115*175
Кількість
210 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 85*150
Кількість
210 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 85*75
Кількість
35 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 115*200
Кількість
105 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 115*175
Кількість
105 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 85*150
Кількість
350 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 85*75
Кількість
35 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 115*175
Кількість
175 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 85*150
Кількість
175 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 85*75
Кількість
70 штука
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «С.П.-ЧИСТЕ МІСТО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35014263
-
Контактна особа:
Поморов Олександр Миколайович 380503763611 a.pomorov@gmail.com
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Хотовицького, буд. 11/1 кв. 39
Ціна пропозиції
1 143 870.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ab654846e06545a68170b1ff15afd9c1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008016-a-a1
Постачальник:
ТОВ «С.П.-ЧИСТЕ МІСТО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35014263
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Хотовицького, буд. 11/1 кв. 39
Номер договору:
П-01110826
Сума договору:
1 143 870.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
953 225.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Львів та Львівська область: Килим брудопоглинаючий 115*175: 406.80000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Львів та Львівська область: Килим брудопоглинаючий 85*150: 372.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Львів та Львівська область: Килим брудопоглинаючий 85*75: 262.80000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Чернівці та Чернівецька область: Килим брудопоглинаючий 85*75: 258.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Чернівці та Чернівецька область: Килим брудопоглинаючий 85*150: 348.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 115*175: 378.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 85*150: 349.20000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 85*75: 241.20000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 115*200: 378.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 115*175: 343.20000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 85*150: 319.80000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 85*75: 240.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 115*175: 384.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 85*150: 366.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 85*75: 231.60000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Львів та Львівська область: Килим брудопоглинаючий 85*150: 372.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Львів та Львівська область: Килим брудопоглинаючий 85*75: 262.80000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Чернівці та Чернівецька область: Килим брудопоглинаючий 85*75: 258.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Чернівці та Чернівецька область: Килим брудопоглинаючий 85*150: 348.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 115*175: 378.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 85*150: 349.20000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 85*75: 241.20000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Луцьк та Волинська область: Килим брудопоглинаючий 115*200: 378.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 115*175: 343.20000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 85*150: 319.80000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів: м. Рівне та Рівненська область: Килим брудопоглинаючий 85*75: 240.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 115*175: 384.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 85*150: 366.00000 UAH без ПДВ
Надання в користування і обслуговування брудопоглинаючих килимів:м. Тернопіль та Тернопільська обалсть: Килим брудопоглинаючий 85*75: 231.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 30.09.2027 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний