• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Павла Тичини, 26, місто Харків (код ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Павла Тичини, 26, місто Харків (код ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 09:00)

937 079.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
15
год
49
хв
59
сек
Гарантія - 28 110.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 415e7ff859ee48b2a67b9929adf9c75b
Внутрішній номер закупівлі: 30241093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007818-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Приходько Оксана 380577252660 dgkgprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 937 079.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:07 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:07 - 14.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:07 - 11.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 13:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴937 079.00 Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Павла Тичини, 26, місто Харків (код ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)