-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007612-a
Закупівля здійснюється на підставі пункту 8 ПКМУ №1275 від 11.11.2022.у порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями; Код ДК, що найбільше відповідає номенклатурній назві предмета закупівлі 50112000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів».
-
Уточнення
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
95 766.00
UAH з ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
08
год
22
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
559cbdb0e4524e0c80e4c073f701f2f2
Внутрішній номер закупівлі:
30241080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007612-a
Замовник:
Військова частина 2161
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321378
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Свічинський Іван Володимирович 380506533920 YPonochovnyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
95 766.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:59 - 04.09.2026 16:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:00 - 09.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 766.00 1