-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи протипожежного водопостачання ПС 330 кВ "Лісова" Вінницького РЦОМ Північного ТУОМ (інв.№128_130_8150/1/61_08) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007787-a
Завершена
244 303.85
UAH з ПДВ
Номер:
ad8fd99fb9204da191cf35b0e1bd9b97
Внутрішній номер закупівлі:
30241066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007787-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Щербина Анастасія Андріївна 380612583478 SCHERBINA.AA@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-06-30-012580-a
Очікувана вартість:
244 303.85 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 20%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписДжерело фінансування - кошти підприємства. Після підписання цього Договору, за наявністю фінансування, Замовник перераховує на поточний рахунок Виконавця попередню оплату в розмірі 20% (двадцяти відсотків) від ціни Договору, на підставі виставленого рахунку.
- Розмір20%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
надання послуг - 80%
- Подіянадання послуг
- ОписПодальші розрахунки за виконання за цим договором поточного ремонту Замовник здійснює з відстрочкою платежу на строк до 25 (двадцяти п’яти) робочих днів з дня підписання актів здачі-приймання виконання поточного ремонту за формою КБ-2в, довідок за формою КБ-3, з урахуванням попередньої оплати, на підставі виставленого рахунку.
- Розмір80%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях62 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт системи протипожежного водопостачання ПС 330 кВ "Лісова" Вінницького РЦОМ Північного ТУОМ (інв.№128_130_8150/1/61_08)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Ю АР ДІ УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03448860
-
Контактна особа:
Назімов Денис Сергійович 380673861644 vkv@urd.in.ua
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Геологів, 2Е
Ціна пропозиції
244 303.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
972c79b447b54b03b4d6dd2a37f73b04
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007787-a-a1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Ю АР ДІ УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03448860
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Геологів, 2Е
Номер договору:
20-292436-26
Сума договору:
244 303.85 UAH з ПДВ
Сума договору:
203 586.54 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 04.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний