-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України, за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Малин, міське кладовище №3), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007740-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
816 606.10
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
01
год
36
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ef12f38ad75c438ba8d1fbd30e1d1fcb
Внутрішній номер закупівлі:
30241016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007740-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064800
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, площа Соборна, 6а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гаврильчук Олександр 0970023226 a1eksandr007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
816 606.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:03 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:03 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:03 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴816 606.10 Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України, за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Малин, міське кладовище №3), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи