• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебінь із природного каменю, відсів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

272 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
38
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e25c982919e54d5184590139f46d0b3e
Внутрішній номер закупівлі: 30240957
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007668-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Анна Михайлівна 380372541881 anna.kostiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 272 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:01 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴272 000.00 Щебінь із природного каменю, відсів