• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування котелень: Котельні №1 (Поліклініка, вул.Франка Івана,41), Котельня №2 (ЦЛК, вул.Франка Івана,43), Котельня №3 (дахова, вул. Василя Цібере,76/2) (ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)

Завершена

86 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1b3693dbfbe347ed81939fbd81a24aaa
Внутрішній номер закупівлі: 30240886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007592-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Контактна особа: Марина Стасик +380505863770 marinachubirka977@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 86 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування Котельні №1 (Поліклініка, вул.Франка Івана,41)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Франка Івана,41 На карті
Послуги з технічного обслуговування Котельня №2 (ЦЛК, вул.Франка Івана,43)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Франка Івана,43 На карті
Послуги з технічного обслуговування Котельня №3 (дахова, вул. Василя Цібере,76/2)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, Василя Цібере, 76/2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ПРОМСЕРВІС-Л'
Ціна пропозиції 86 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 60d2b32b745544b985ffef7cbb3524bb
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007592-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ПРОМСЕРВІС-Л'
Номер договору: 209
Сума договору: 86 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 71 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 14:55
Статус:
Підписаний
PDF
Договір № 210 від 31.08.2026р..PDF
pdf
КБВ Промсервіс-Л.pdf
PDF
Обгрунтування, наказ та звіт.PDF