• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт підлоги приміщень закладу дошкільної освіти села Привітне Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області, за адресою: Волинська область, Володимирський район, Локачинська селищна рада, село Привітне, вулиця Центральна, будинок 45 (усунення аварії) (код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

Завершена

350 934.00 UAH без ПДВ
Номер: 653178f40c3e400c9aeb54338de85c6f
Внутрішній номер закупівлі: 30240849
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007552-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛОКАЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Олексій Опікан +380976818121 lokaciupravlinnag7@gmail.com https://lokachynska-gromada.gov.ua/obgruntuvannya-zakupivel-14-12-59-07-07-2023/
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги (UA-2026-08-19-012487-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 350 934.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт підлоги приміщень закладу дошкільної освіти села Привітне Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області, за адресою: Волинська область, Володимирський район, Локачинська селищна рада, село Привітне, вулиця Центральна, будинок 45 (усунення аварії)
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання 45543, Україна, Волинська область, село Привітне, вул. Центральна, 45 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СОБЧАК БОРИС МИХАЙЛОВИЧ
Ціна пропозиції 350 934.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4cf11b7e132e49b1939eeb18b104454b
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007552-a-a1
Постачальник: СОБЧАК БОРИС МИХАЙЛОВИЧ
Номер договору: 52
Сума договору: 350 934.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Поточний ремонт підлоги приміщень закладу дошкільної освіти села Привітне Локачинської селищної ради Володимирського району Волинської області, за адресою: Волинська область, Володимирський район, Локачинська селищна рада, село Привітне, вулиця Центральна, будинок 45 (усунення аварії): 350 934.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
52_31.08.2026.pdf