-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сантехнічні вироби в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007534-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ 4416,що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
60 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cf032e361e1a4b3b818d4a6947f43192
Внутрішній номер закупівлі:
30240824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007534-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744
×
-
Код ЄДРПОУ:
08088626
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 222
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Анна ОНИСЬКІВ +380933274814 a_nn_a26@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:56 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Сантехнічні вироби в асортименті