• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Послуги з проведення періодчних профілактичних оглядів працівників)

Завершена

125 561.00 UAH без ПДВ
Номер: 016b3e39db6544b0b95499e9dc0de759
Внутрішній номер закупівлі: 30240751
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007482-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дорошенко Людмила Сергіївна 0971007427 polohovyy2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для здійснення закупівлі за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Послуги з проведення періодчних профілактичних оглядів працівників) уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення ID: UA-2026-08-20-006710-a. На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі (Додаток). У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі послуг за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Послуги з проведення періодчних профілактичних оглядів працівників). Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Послуги з проведення періодчних профілактичних оглядів працівників) шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг.
Очікувана вартість: 125 561.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Періодичні профілактичні огляди - жінки (без ЕКГ та лабораторних і рентгенологічних досліджень)
Код ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Кількість 218 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 33018, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Медична. 7 На карті
Періодичні профілактичні огляди - чоловіки (без ЕКГ та лабораторних і рентгенологічних досліджень)
Код ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Кількість 23 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 33018, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Медична. 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №2» Рівненської міської ради
Ціна пропозиції 125 561.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:55
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 57446540916342a781b8668ec1c9844d
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007482-a-a1
Постачальник: Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №2» Рівненської міської ради
Номер договору: 133
Сума договору: 125 561.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 14:55
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №133.pdf
pdf
UA-2026-08-20-006710-a-report.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
p7s
sign.p7s