-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків (Біполярний кабель для пінцетів BOWA, СOMFORT, 4,5 м (НК 024:2023:47487 Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування); електрод для вапоризації, біполярний АRTHRO-PHASER (НК 024:2023:32684 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод, біполярний, багаторазовий); електрод для вапоризації, біполярний АRTHRO-POINTER (НК 024:2023:32684 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод, біполярний, багаторазовий))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007345-a
Закупівля проводиться відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
385 046.73
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
396bf64b9b13476e8aeb4910bce4f929
Внутрішній номер закупівлі:
30240625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007345-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Нововолинська центральна міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983016
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зоряна Костик +380334449097 zoryanakostik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
385 046.73 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:50 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:50 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:50 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴385 046.73 Устаткування для операційних блоків (Біполярний кабель для пінцетів BOWA, СOMFORT, 4,5 м (НК 024:2023:47487 Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування); електрод для вапоризації, біполярний АRTHRO-PHASER (НК 024:2023:32684 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод, біполярний, багаторазовий); електрод для вапоризації, біполярний АRTHRO-POINTER (НК 024:2023:32684 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод, біполярний, багаторазовий))