-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007336-a
Завершена
1 822 995.00
UAH без ПДВ
Номер:
4990bed9049449b4b1a042513c34421a
Внутрішній номер закупівлі:
30240622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007336-a
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Гайдиш +380957705980 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 822 995.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області
Кількість
25565 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 12 офіс 42
Ціна пропозиції
1 822 995.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0f7d4c889e5949f2b9627883b8f1d13b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007336-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 12 офіс 42
Номер договору:
3108
Сума договору:
1 822 995.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:45
Статус:
Підписаний