-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 2 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Битківського ліцею Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007223-a
Завершена
1 537 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
27c99655e60646c9a169f5096ed11e0d
Внутрішній номер закупівлі:
30240517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007223-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44067043
-
Адреса:
78432, Україна, Івано-Франківська область, с. Пасічна, вул.Галечко С., будинок 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пуканюк Анастасія Степанівна 380964759761 nastyapukanuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 537 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Учні 1-4 класів
Кількість
5880 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Учні 5-11 класів
Кількість
16920 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Веприняк Ганна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2210005185
-
Контактна особа:
Веприняк Ганна Іванівна 380687095165
-
Адреса:
78431, Україна, Івано-Франківська область, Битків, Шевченка, 254
Ціна пропозиції
1 537 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5ed6228312c24912ac37bfb27c5095ad
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007223-a-a1
Постачальник:
ФОП Веприняк Ганна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2210005185
-
Адреса:
78431, Україна, Івано-Франківська область, Битків, Шевченка, 254
Номер договору:
150
Сума договору:
1 537 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний