-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виправлення технічних помилок під час публікації додаткової угоди про розірвання договору в закупівлі № UA-P-2026-08-06-001734-a,та публікація розірвання договору без виконання.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007232-a
Завершена
331 927.00
UAH без ПДВ
Номер:
a51a0d13b8904314af832d48d37dbe53
Внутрішній номер закупівлі:
30240512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007232-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Ткаченко +380667973228 olgat102030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Виправлення технічних помилок під час публікації додаткової угоди про розірвання договору в закупівлі № UA-P-2026-08-06-001734-a,та публікація розірвання договору без виконання.
Очікувана вартість:
331 927.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Металопластикові вікна з монтажем
Кількість
13 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
43449217
×
-
Код ЄДРПОУ:
43449217
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
331 927.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
317b35c4b741471bbabbf4a13be2a43d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007232-a-a1
Постачальник:
43449217
×
-
Код ЄДРПОУ:
43449217
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
76
Сума договору:
331 927.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 14:27
Статус:
Розірваний