-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з користування спортивною спорудою (спортивний комплекс) для забезпечення проведення чемпіонату міста Києва з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007080-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
68277bb127ef4924810cef8d1b34c058
Внутрішній номер закупівлі:
30240384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007080-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор закупівлі:UA-2026-08-10-010067-a
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з користування спортивною спорудою (спортивний комплекс) для забезпечення проведення чемпіонату міста Києва з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок
Кількість
20 година
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
44807628
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Пирогова будинок 9
Ціна пропозиції
60 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
85ef156f9b494f419b6a04b656d00136
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007080-a-a1
Постачальник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
44807628
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Пирогова будинок 9
Номер договору:
141
Сума договору:
60 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
50 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
21.08.2026 14:38
Статус:
Підписаний