• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вимірювальні прилади та супутні товари

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)

17 053.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
16
год
10
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ba6486f4f8224ba8b232a2e10e38728e
Внутрішній номер закупівлі: 30240327
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007038-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Бондар Ольга Анатоліївна 380384263800 bondar.olha@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 053.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:38 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:38 - 11.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:38 - 08.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 13:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 053.83 Вимірювальні прилади та супутні товари