-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по маршруту: село Боложівка- м. Шумськ, м. Шумськ – село Загайці, село Піщатинці – м.Шумськ, місто Шумськ – село Мирове, м. Шумськ – село Шкроботівка, село Забара- м. Шумськ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007015-a
Завершена
768 038.00
UAH без ПДВ
Номер:
c97115f98d9d4b3d8c7610607c73c9ff
Внутрішній номер закупівлі:
30240296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007015-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимощук Віталій Олександрович +380683261469 tymoshchuk826@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60112000-6 Послуги громадського автомобільного транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації;».
20 серпня 2026 року Управлінням освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради була оголошена Закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-08-20-012921-a.
28 серпня 2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-08-20-012921-a).
Замовником прийнято рішення, врахувавши багаторічний досвід суб’єкта господарювання та отриману цінову пропозицію, надіслати запрошення з пропозицією щодо укладення Договору фізичній особі – підприємцю Яремчуку Василю Дмитровичу (далі суб’єкт господарювання).
Суб’єкт господарювання підтвердив можливість надання послуг, що є предметом закупівлі, встановленим технічним вимогам, та надав усі необхідні документи, що вимагалися Замовником. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю - не відрізняються від вимог, що були визначені 3амовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей). Сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Враховуючи викладене, з метою забезпечення належної експлуатації транспортних засобів, Замовник укладає договір на загальну суму 768 038,00 грн. (сімсот шістдесят вісім тисяч тридцять вісім гривень нуль копійок), терміном надання послуг до 31 грудня 2026 року, без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-08-20-012921-a) від 28 серпня 2026 року.
Очікувана вартість:
768 038.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник зобов’язується оплатити надані послуги протягом 7 робочих днів, з моменту підписання акту наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписПеревезення здійснюються у навчальні дні відповідно до календаря освітнього процесу закладів освіти, крім днів, у які відповідно до законодавства, рішень засновника або режиму роботи закладів освіти освітній процес не здійснюється
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях79 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по маршруту: село Боложівка- м. Шумськ, м. Шумськ – село Загайці, село Піщатинці – м.Шумськ, місто Шумськ – село Мирове, м. Шумськ – село Шкроботівка, село Забара- м. Шумськ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
47100, Тернопільська область, Кременецький район, за маршрутом перевезення: село Боложівка- м. Шумськ, м. Шумськ – село Загайці, село Піщатинці – м.Шумськ, місто Шумськ – село Мирове, м. Шумськ – село Шкроботівка, село Забара- м. Шумськ
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Яремчук Василь Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2875508158
-
Контактна особа:
Яремчук Василь Дмитрович 0671523916
-
Адреса:
47122, Україна, Тернопільська область, село Залісці
Ціна пропозиції
768 038.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
df0bbf8dc3e64e3b844182a20ba0be4f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007015-a-a1
Постачальник:
ФОП Яремчук Василь Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2875508158
-
Адреса:
47122, Україна, Тернопільська область, село Залісці
Номер договору:
301
Сума договору:
768 038.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний