-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006854-a
Завершена
617 187.00
UAH без ПДВ
Номер:
056909bf880349e2b88158281612afcb
Внутрішній номер закупівлі:
30240139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006854-a
Замовник:
Копитківський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564803
-
Адреса:
35720, Україна, Рівненська область, с. Копиткове, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА БУДИНОК 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Місюра Ірина Вікторівна 380673606030 kopitkiv_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
617 187.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)
Кількість
10487 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
35720, Україна, Рівненська область, с. Копиткове, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА БУДИНОК 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Возний Сергій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Степана Бандери, буд.62А, кв. 132
Ціна пропозиції
617 187.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5657a10826e545c08738cd8a71251c7f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006854-a-a1
Постачальник:
ФОП Возний Сергій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Степана Бандери, буд.62А, кв. 132
Номер договору:
35
Сума договору:
617 187.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний