-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування пожежної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006838-a
Завершена
49 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
5e4885595baa42159334dab44ca46c51
Внутрішній номер закупівлі:
30240106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006838-a
Замовник:
ДЗ "ДССС "Зелена гірка" МОЗ України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20995456
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Дача Ковалевського, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Головенко Олена Вікторівна +380487848966 zelena_girka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
49 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПослуги з обслуговування пожежної сигналізації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписПослуги з обслуговування пожежної сигналізації
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування пожежної сигналізації
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
65038, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул. Дача Ковалевського,89, вул. Макаренка, 37, вул.Ак. Вавілова, 14
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ФОРТЕЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127945
-
Контактна особа:
Шарабаров Кирило Юлійович +380633353195 forteca.odessa@gmail.com
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул. Посмітного, будинок 3
Ціна пропозиції
49 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
76943aeddc1c45a88ce4792b091e66df
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006838-a-a1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ФОРТЕЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127945
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул. Посмітного, будинок 3
Номер договору:
176 2
Сума договору:
49 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний