-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, вул.Квартальна, буд. 20
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006721-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
325 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
14
год
29
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c130cfa9a99e4ddd974dec53d044f608
Внутрішній номер закупівлі:
30240017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006721-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:27 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:27 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:27 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴325 000.00 Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, вул.Квартальна, буд. 20