-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 6-11 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006575-a
Завершена
1 642 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
fef677ed5b6c44c9915b5d8938b1b858
Внутрішній номер закупівлі:
30239866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006575-a
Замовник:
Здолбунівський ліцей №2 Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564016
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Рівненський район, м. Здолбунів,, вул. Незалежності, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Зажицький +0977471719 serhiyzazhytskiy@gmail.com http://gymnasia.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 642 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 6-11 класів (кейтеринг)
Кількість
27375 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
35705, Україна, Рівненська область, Здолбунів, ВУЛ.НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 15
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Контактна особа:
+380679467838
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ будинок 62 А квартира 132
Ціна пропозиції
1 642 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
da0625fd3d0a4809b83a0c50fcb429c5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006575-a-a1
Постачальник:
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ будинок 62 А квартира 132
Номер договору:
36
Сума договору:
1 584 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:16
Статус:
Підписаний