• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Набережна, селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 838 926.72 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6227989dc33342a5a663267ef2e9afc6
Внутрішній номер закупівлі: 30239837
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006533-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Баклан +380984733448 baklaniriv@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 838 926.72 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:20 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 838 926.72 Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Набережна, селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг