• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Абразивні вироби

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

84 849.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
40
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ea960c10e94d4c2ea29b7e31b5eb2bc6
Внутрішній номер закупівлі: 30239767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006478-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 84 849.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:18 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:18 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:18 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 849.75 Абразивні вироби