-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006309-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 10:00)
210 760.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
20
год
04
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
77901b40738242608795a684780974e8
Внутрішній номер закупівлі:
30239608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006309-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26176268
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Тараса Сича, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Паянок +380432689374 zsh11vn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:11 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:11 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:11 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 760.00 код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)