-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння кунжутне, Насіння соняшника очищене
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006068-a
Завершена
3 915.00
UAH з ПДВ
Номер:
99c5469840034272b77f6ed83d849e7e
Внутрішній номер закупівлі:
30239365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006068-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23078513
-
Адреса:
51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, ул. Садовая, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Шехірєв +380501926752 gregorrazin555@gmail.com https://kotovska-spshool.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 915.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насіння соняшникове очищене
Кількість
3.3 кілограм
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Насіння кунжуту білого
Кількість
6.5 кілограм
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАВЕРНА СМАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
+380675607661
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський р-н місто Самар вул.Жлуктенка академіка будинок 255
Ціна пропозиції
3 915.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a2615a4651e745af81de412a6b95ef30
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006068-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАВЕРНА СМАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський р-н місто Самар вул.Жлуктенка академіка будинок 255
Номер договору:
№112_2026
Сума договору:
3 915.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 262.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Насіння соняшникове очищене: 250.00000 UAH без ПДВ
Насіння кунжуту білого: 375.00000 UAH без ПДВ
Насіння кунжуту білого: 375.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 13:55
Статус:
Підписаний