-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005957-a
Завершена
1 782 240.00
UAH без ПДВ
Номер:
b5178e0ca4a543f6a33bac82116a0161
Внутрішній номер закупівлі:
30239260
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005957-a
Замовник:
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22580204
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Іванівна Корольчук +380978628781 zd4school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 782 240.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)
Кількість
30494 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ будинок 62 А квартира 132
Ціна пропозиції
1 782 240.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1d75fec0312244a7afcbf3358a4576ce
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005957-a-a1
Постачальник:
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ будинок 62 А квартира 132
Номер договору:
33
Сума договору:
1 782 240.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 13:55
Статус:
Підписаний