-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланги пневматичні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005948-a
Завершена
18 811.20
UAH з ПДВ
Номер:
b29840570d3343cbad585029cf758f4c
Внутрішній номер закупівлі:
30239243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005948-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Катерина Дроботенко 380675814178 Kateryna.Drobotenko@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-31-002577-a
Очікувана вартість:
18 811.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шланг пневматичний армований 8х15 мм 10 м
Кількість
3 штука
Період постачання
31.08.2026 - 29.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шланг пневматичний на котушці з автозмотуванням 9,5х15 мм 15 м
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 29.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шланг пневматичний спіральний 8х12 мм 15 м
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 29.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ «ТЕХНОМРІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385636
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Льва Ландау, буд 149
Ціна пропозиції
18 811.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
45c6d02be2f34bb4b2fafde7657886ee
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005948-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ «ТЕХНОМРІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385636
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Льва Ландау, буд 149
Номер договору:
13/4062-МТР/26
Сума договору:
18 811.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 676.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Шланг пневматичний армований 8х15 мм 10 м: 760.00000 UAH без ПДВ
Шланг пневматичний на котушці з автозмотуванням 9,5х15 мм 15 м: 3 988.00000 UAH без ПДВ
Шланг пневматичний спіральний 8х12 мм 15 м: 1 355.00000 UAH без ПДВ
Шланг пневматичний на котушці з автозмотуванням 9,5х15 мм 15 м: 3 988.00000 UAH без ПДВ
Шланг пневматичний спіральний 8х12 мм 15 м: 1 355.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання:
30.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний