-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із зняття вузла обліку газу на повірку/експертизу та встановлення вузла обліку газу після повірки/експертизи у м Ужгород
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005885-a
Активна
5 457.00
UAH з ПДВ
Номер:
8734f5cf588a4eca9f91d900d33e3c04
Внутрішній номер закупівлі:
30239178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005885-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаренюк Богдан Вікторович +380444816345 2v5s.ugz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
5 457.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зняття вузла обліку газу на повірку/ експертизу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 13.11.2026
Встановлення вузла обліку газу після повірки/ експертизи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 13.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45365917
-
Контактна особа:
Артем РАГУЛІН 380445370537
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, Вул. Є. Коновальця, буд. 2. Відомості щодо відсутності КБВ юридичної особи або відомості про виключення КБВ юридичної особи за вказівкою Міністерства юстиції України. Ознака, що відомості про КБВ виключено за вказівкою Міністерства юстиції України: Відсутня інформація. Ознака, що КБВ юридичної особи відсутній: Наявна інформація. Причина відсутності КБВ юридичної особи: ВІДСУТНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ СТАТУСУ КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА.
Ціна пропозиції
5 457.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9758e160c2e34d608d70ffe32f214e17
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005885-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45365917
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, Вул. Є. Коновальця, буд. 2. Відомості щодо відсутності КБВ юридичної особи або відомості про виключення КБВ юридичної особи за вказівкою Міністерства юстиції України. Ознака, що відомості про КБВ виключено за вказівкою Міністерства юстиції України: Відсутня інформація. Ознака, що КБВ юридичної особи відсутній: Наявна інформація. Причина відсутності КБВ юридичної особи: ВІДСУТНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ СТАТУСУ КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА.
Сума договору:
5 457.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 457.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації