-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Науки, 102 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005871-a
-
Уточнення
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
484 816.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
03
год
35
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d5e0466e32664ebfa8a85083b5e45e23
Внутрішній номер закупівлі:
30239164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005871-a
Замовник:
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39612276
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, Просп. Голосіївський, буд. 42.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарасенко Оксана Іванівна 380442598219 uba_golosrda@kyivcity.gov.ua http://golos.kyivcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
484 816.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:52 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 00:00 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴484 816.00 «Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Науки, 102 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)