-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка габіонна
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005869-a
Завершена
155 708.65
UAH з ПДВ
Номер:
1226b01debd04db69cdd7a1df18cdc4f
Внутрішній номер закупівлі:
30239152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005869-a
Замовник:
КЗ Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа "Веслувальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40321875
-
Адреса:
36005, Україна, Полтавська область, Полтава, Річкова 2е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ждамарова Майя Михайлівна +380995048149 zhdamarova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
155 708.65 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сітка габіонна
Кількість
338.5 метр квадратний
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ КОНТИНЕНТ СТАЛЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42126934
-
Контактна особа:
Жук Павло Анатолійович 0972184596
-
Адреса:
08311, Україна, Київська область, село Перегуди, вулиця Центральна, б. 65Б
Ціна пропозиції
155 708.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a87d07db935b48d58f1d243ced131f0b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005869-a-a1
Постачальник:
ТОВ КОНТИНЕНТ СТАЛЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42126934
-
Адреса:
08311, Україна, Київська область, село Перегуди, вулиця Центральна, б. 65Б
Номер договору:
31/08/2026
Сума договору:
155 708.65 UAH з ПДВ
Сума договору:
129 757.21 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний