-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з розподілу електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005841-a
Завершена
1 390 537.50
UAH з ПДВ
Номер:
5f2998c19f004279a9b48238fbf1c709
Внутрішній номер закупівлі:
30239129
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005841-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Лобащук +380971517692 lobachyk@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Абзац 4 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» встановлює, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може проводитись без застосування відкритих торгів у разі відсутності конкуренції з технічних причин.
Відповідно до частини 2 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 №1682-ІІІ зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"(код ЄДРПОУ 22048622) включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на території Житомирської області, а також частково РІВНЕНСЬКОЇ, ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ТА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ (ПООБ’ЄКТНИЙ ПЕРЕЛІК СИСТЕМИ РОЗПОДІЛУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ) відповідно до ПОСТАНОВИ НКРЕКП ВІД 16.11.2018 № 1441, тому Акціонерне товариство "Житомиробленерго" є монопольним надавачем послуг з розподілу електричної енергії та супутніх послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії на регіональному ринку передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами.
Враховуючи вищевикладене, КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» ЗМР як замовник, через відсутність конкуренції з технічних причин, не має можливості закупити послуги із розподілу електричної енергії в інших постачальників, тому необхідно здійснити закупівлю послуги із розподілу електричної енергії шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.
Документальне підтвердження відсутності конкуренції з технічних причин:
1.Закон України «Про природні монополії»
2.Витяг зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій.
3.Постанова НКРЕКП від 16 листопада 2018 р. № 1441 «Про видачу AT "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО" ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом».
Очікувана вартість:
1 390 537.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з розподілу електричної енергії
Кількість
375000 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, м. Звягель, вул. Наталії Оржевської, 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22048622
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул.Косенка Віктора будинок 32/8
Ціна пропозиції
1 390 537.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5cf24c1d1e624593b8c96d6dc628558f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005841-a-a1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22048622
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул.Косенка Віктора будинок 32/8
Номер договору:
433
Сума договору:
1 390 537.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 158 781.25 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуга з розподілу електричної енергії : 3.70810 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний