• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Санітарні керамічні вироби

Завершена

156 478.69 UAH з ПДВ
Номер: 05ccae49260844e2974c2d7ca7c7b496
Внутрішній номер закупівлі: 30239003
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005700-a   
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Контактна особа: Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Номер у Prozorro UA-2026-08-14-008784-a
Очікувана вартість: 156 478.69 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Унітаз-компакт SOLO 3/6 кос.злив нижн.підв.з сид. поліпроп 79232000 UA
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 15 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Умивальник TWINS 60 см прямокутний L51160000 UA
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 17 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Умивальник SMYLE 120 см (500.226.01.1)
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Умивальник SELNOVA SQUARE 55 см (500.290.01.7)
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 3 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Інсталяційний модуль TECEbase для унітазів (9400001/9400401)
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Прокладка звукоізолююча для підвісних унітазів, TECE (9200010)
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Панель змиву для унітазу TECEbase, пластикова, хром глянцевий (9240701)
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
UNICO-BI Унітаз підвісний з с-мою Tornado, з сидінням s/c, white
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "НАСТІЛЕ"
Ціна пропозиції 156 478.69 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:46
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 15eca32ecfbf4c6db48301c6a976b64e
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-005700-a-a1
Постачальник: ТзОВ "НАСТІЛЕ"
Номер договору: 222-26
Сума договору: 156 478.69 UAH з ПДВ
Сума договору: 130 398.91 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Довідка ДКБ ТзОВ НАСТІЛЕ Запит ЄДР.pdf
pdf
Обгрунтування санітарні вироби.pdf
pdf
SCAN 222-26 Керамичні санітарні вироби.pdf